Centrum Kształcenia Zawodowego w Gnieźnie zaprasza na szkolenie dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej wraz ze zmianami od 2022 r.

Pierwsze spotkanie w dniu 7 grudnia (wtorek) godzina 11.00 będzie obejmowało zagadnienia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz wyliczaniem kosztów uzyskania przychodu. Czas trwania około 2 godzin.

Drugie spotkanie w dniu 17 grudnia (piątek) godzina 08.00  będzie dotyczyło zmian związanych z Polskim Ładem- możliwości zmiany rodzaju opodatkowania z korzyścią dla przedsiębiorców i najistotniejsze zagadnienia reformy. Czas trwania około 3 godzin.

Trzecie spotkanie w lutym 2022r. po wejściu nowych przepisów i pierwszym okresie rozliczeniowym. Czas trwania około 2 godzin.

Szkolenia będą prowadzone przez specjalistę z dużym doświadczeniem w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.

Na zgłoszenia osób chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu czekamy  do piątku 3 grudnia do godziny 15.00.

serdecznie zapraszamy!!!