Podziękowanie ustępującego Zarządu za dotychczasową współpracę oraz przedstawienie nowych władz statutowych

We wtorek 16 listopada 2021 r. w budynku Domu Rzemiosła w Gnieźnie odbyło się spotkanie członków ustępującego Zarządu Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości wraz z nowymi władzami statutowymi oraz z zaproszonymi na tę okazję Posłami, Senatorem RP, przedstawicielami władz samorządowych województwa miast i gmin powiatu gnieźnieńskiego oraz zaprzyjaźnionych środowisk.

W spotkaniu uczestniczyli:

Pan Paweł Arndt – wieloletni parlamentarzysta, dzisiaj Senator Rzeczpospolitej Polski, sprawdzony przyjaciel Rzemiosła.

Pan Tomasz Budasz – Prezydent Miasta Gniezna

Pan dr Bogdan Trepiński – wieloletni Prezydent Miasta Gniezna, Rektor Wyższej Szkoły Hotelarstwa w Poznaniu.

Pan Piotr Gruszczyński – Starosta Powiatu Gnieźnieńskiego.

Pan Dariusz Pilak – Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego.

Pan Piotr Szczepański – Dyrektor Biura Poselskiego Pani Pauliny Hennig-Kloski.

Ks. Kanonik Maciej Lisiecki – Duszpasterz Rzemiosła Gnieźnieńskiego.

Pani Barbara Borowska – prezes Banku Spółdzielczego w Gnieźnie.

Pani dr inż. Krystyna Jarosz – Dyrektor Cechowej Szkoły Rzemieślniczej w Gnieźnie.

Pani Katarzyna Piechocka – Wicedyrektor Cechowej Szkoły Rzemieślniczej w Gnieźnie.

Pani Justyna Jóźwiak – Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego w Gnieźnie.