Urząd Skarbowy – szkolenie

W dniu 10 marca 2022 r. (czwartek) w godzinach 10:00 – 12:00 odbędzie się spotkanie on – line z pracownikiem Urzędu Skarbowego. W spotkaniu można wziąć udział indywidualnie przy swoim komputerze ( na wskazany adres mailowy zostanie przesłany link do spotkania) lub w budynku Cechu przy ul Tumskiej 15 gdzie będzie udostępnione spotkanie. Podczas spotkania można będzie zadawać pytania.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Prosimy do dnia 1.03.2022r (wtorek) o informacje jakie zagadnienia, jaka tematyka Państwa interesuje. Można przesłać zwrotnym mailem konkretne pytania. Informacje te anonimowo (jako zbiorcze) posłużą do przygotowania spotkania.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się poprzez e-mail: biuro@cechgniezno.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 61 426 36 37